Nou de wonderen zijn de wereld nog niet uit,....hihi...ikke ga naar de kroeg met mijn 31 jaar:)
Een collegaatje van me (is 19jr) waarvan haar vader in dec is overleden en haar vriendje het 2 weken terug na 2jaar heeft uitgemaakt,die vroeg ofdat ik weer eens een keertje mee ging....omdat het haar zo gezellig leek met mij,ja dan kan ik daar geen nee tegen zeggen natuurlijk,....verse tegenzin van mijn man want die kan niet mee want die moet morgen werken (paasbrunch) en blijft dan bij de kleine maar hij weet hoe gezellig het altijd is als ik op stap ga,hihi....maar ja nu kan het nog en misschien over een paar weekjes niet meer en dan kan ik weer 9 maanden mezelf zeer braaf houden.
Dus vanmorgen maar leuke kleding gekocht, (had niet meer echt een stap outfit,haha) en vanmiddag als de kleine naar bed gaat,ga ik eerst even zonnebanken en daarna een tukkie doen want anders trekt mama het niet meer hoor,heel de nacht kroegen..
We gaan eerst even gezellig met man lief hier een proseccootje drinken en daarna naar de kroeg als hij gaat slapen...
Maaar ik hoop maar dat het gezellig wordt,we gaan naar een oud bruin kroegje bij ons op de dorp,waar over het algemeen degene van mijn leeftijd ook nog wel uithangen en mijn zusje is ook nog op dorp,dus al met al goede ingredienten voor een leuke avond...!
Ik laat jullie morgen wel even weten hoe dat het was en hoe dat ik er aan toe ben,haha!
Jullie een fijn paasweekend gewenst..
liefs
reacties (0)